قوانین

من با انتخاب گزینه “قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم” و ثبت سفارش، رسماً اعلام می نمایم که تمامی موارد زیر را مطالعه نموده ام، به طور کامل از آن ها آگاه هستم، هیچ گونه ابهامی در رابطه با این موارد برایم وجود ندارد و همچنین با آن ها به طور کامل موافقم:

تمامی فعالیت های وب­سایت موسسه زبان آوای ایرانیان مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و همچنین دستورالعمل­های سازمان سنجش آموزش کشور می باشد. در نتیجه من حق درخواست هر گونه خدمات مغایر با قوانین کشور را از خود سلب می نمایم.

موسسه زبان آوای ایرانیان حق دارد سفارش من را صرفاً در چارچوب قوانین و مقررات انجام دهد. بنابراین در صورتی که به هر دلیلی موسسه زبان آوای ایرانیان سفارش من را انجام ندهد موسسه زبان آوای ایرانیان کل مبلغ ریالی پرداخت شده توسط اینجانب را به حساب بانکی من باز می­گرداند.

موسسه زبان آوای ایرانیان انجام سفارشات شما را منوط به انجام آن­ها توسط موسسات متولی آزمون­های بین­الملل در خارج از کشور می­داند، در نتیجه انجام شدن یک سفارش در گذشته دلیلی بر تعهد موسسه زبان آوای ایرانیان برای انجام آن سفارش در حال و آینده نمی­باشد. در صورت بروز این شرایط من حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می­نمایم.

مسئولیت ثبت اطلاعات اشتباه، ناقص یا مبهم در فرم ثبت سفارش که باعث انتقال پول به اکانتی غیر از اکانت مورد نظر من یا هر مشکل دیگری شود بر عهده من می­باشد. همچنین اگر در صورت اشتباه من در ورود اطلاعات هر گونه مشکل یا تاخیر در انجام سفارش من رخ دهد، هیچ مسئولیتی متوجه موسسه زبان آوای ایرانیان نخواهد بود و من به طور کامل در این گونه موارد مسئولیت تبعات احتمالی را می پذیرم.

ثبت سفارش در سایت موسسه زبان آوای ایرانیان تنها برای اشخاص بالای 18 سال مجاز می باشد و من تایید می کنم که بالای 18 سال سن دارم.

من متعهد می شوم که فقط با حساب کاربری به نام واقعی خودم در سایت موسسه زبان آوای ایرانیان ثبت نام، واریز ریالی و ثبت سفارش نمایم. همچنین اطلاعات تماس من شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت، صحیح و فعال هستند و من تا زمان آنجام سفارش خود، موظف به داشتن دسترسی به هر یک از این روش های ارتباطی هستم و در صورت عدم داشتن دسترسی به هر یک از این موارد در دوره زمانی انجام سفارش، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده اینجانب می­باشد. همچنین موسسه زبان آوای ایرانیان حق دارد در هر زمانی جهت تایید هویت، از من اسکن کارت ملی و شماره تلفن ثابت درخواست نماید و من نیز متعهد به ارائه مدارک واقعی خودم در این شرایط می باشم. در صورت مغایرت اطلاعات واقعی من با اطلاعات حساب کاربری در سایت موسسه زبان آوای ایرانیان و دیگر اطلاعات ارائه شده به این موسسه، مسئولیت هرگونه تبعات احتمالی بر عهده اینجانب می­باشد.

من متعهد می شوم که در حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را مبذول دارم. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با دسترسی شخص ثالث به اطلاعات حساب کابری من در وب سایت موسسه زبان آوای ایرانیان، مسئولیت تمامی عواقب آن بر عهده اینجانب بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه موسسه زبان آوای ایرانیان نخواهد بود.

من می‌دانم و قبول دارم که با توجه به عدم امکان بازگشت پول به کارت‌های هدیه، نباید با کارت‌های هدیه (که به حساب بانکی متصل نیستند و روی آن‌ها نام و نام خانوادگی من درج نشده است) پرداخت اینترنتی نمایم و در صورت انجام این کار، مسئولیت تبعات آن مثل تاخیر در بررسی صحت پرداخت ریالی من، تاخیر یا عدم امکان دریافت خدمات و تاخیر یا بروز مشکلات و موانعی برای دریافت مبلغ ریالی پرداخت شده، بر عهده اینجانب می‌باشد.

من می­پذیرم پس از ثبت سفارش، موسسه زبان آوای ایرانیان به انجام فرایند سفارش ادامه دهد و مسئولیت هرگونه عواقبی را پس از ثبت سفارش می­پذیرم و موسسه زبان آوای ایرانیان در قبال آن مسئولیتی نحواهد داشت.

از آنجا که پس از ثبت سفارش هر لحظه ممکن است سفارش کاربر توسط تیم پرداخت انجام پذیرد، لذا در صورت لغو سفارش از طرف اینجانب چه به صورت تلفنی و چه با استفاده از امکانات پنل کاربری وب سایت، موسسه زبان آوای ایرانیان تعهدی مبنی بر لغو صد در صدی آن نخواهد داشت. در این شرایط اگرچه موسسه زبان آوای ایرانیان مطابق درخواست من نهایت تلاش خود را برای لغو به موقع سفارش من و عدم انجام سفارش ثبت شده، به کار خواهد بست، اما در صورتی که پیش یا پس از درخواست لغو، سفارش توسط موسسه زبان آوای ایرانیان انجام شود، مسئولیت این اتفاق به طور کامل بر عهده من بوده و من حق هر گونه اعتراض را در این حالت از خود سلب می نمایم. به همین ترتیب در هنگام ثبت سفارش نهایت دقت را به خرج می دهم که نیازی به درخواست لغو سفارش پس از ثبت نباشد.

موسسه زبان آوای ایرانیان در صورت بروز هر مشکلی که خارج از کنترل این موسسه باشد مانند عدم کار کردن لینک ارسال شده، مشکل در سایت دریافت کننده مبلغ و یا هر مشکل دیگر، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. در نتیجه من حق هرگونه اعتراض در قبال بروز تاخیر یا عدم انجام سفارش خود که در این شرایط بروز نماید، از خود سلب می نمایم. همچنین موسسه زبان آوای ایرانیان حق دارد به طور کاملا یک طرفه تعیین نماید که چه شرایط یا مواردی خارج از کنترل این موسسه است و چه مواردی نیست و من حق هرگونه اظهار نظر خود در این زمینه را سلب می نمایم .

تعهد موسسه زبان آوای ایرانیان تنها مربوط به بخش پرداخت سفارش من در وب سایت مورد نظر اینجانب جهت پرداخت خواهد بود و چنانچه پس از پرداخت نیاز است فایل خاصی دانلود شود و یا دیگر اقدامات مشابه انجام پذیرد، موسسه زبان آوای ایرانیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال انجام اینگونه موارد بر عهده نخواهد داشت. در صورت بروز مشکل در این رابطه یا موارد دیگر، وظیفه تماس و مکاتبه با وب سایت مورد نظر و دریافت مجدد لینک دانلود بر عهده شخص من خواهد بود .

موسسه زبان آوای ایرانیان حق دارد جهت حصول اطمینان از عدم وجود مشخصات مرتبط با ایران، تمامی بخش های حساب کاربری و سفارش (Order) من در سایت مربوطه و همچنین مراحل پرداخت را وارسی و مورد بازبینی قرار دهد.

موسسه زبان آوای ایرانیان مسئولیتی در قبال نیاز به ارائه اطلاعات جانبی از قبیل قبض تلفن، اسکن پاسپورت یا دیگر اطلاعات پرداخت کننده و مدارک تایید هویت یا آدرس بر عهده ندارد و این اطلاعات و اطلاعاتی مشابه را در اختیار من یا فرد یا سازمان دیگری قرار نخواهد داد. در صورتی که انجام پرداخت نیازمند به ارائه این مدارک به وب سایت مربوطه باشد، مسئولیت انجام پیگیری های لازم جهت ریفاند کل مبلغ پرداخت شده در سایت مربوطه بر عهده من خواهد بود تا معادل ریالی آن را پس از کسر کارمزد ریفاند دریافت نمایم.

در صورتی که به هر دلیلی قرار باشد مبلغی بابت سفارش انجام شده به کارت ارزی موسسه زبان آوای ایرانیان ریفاند شود، معادل ریالی مبلغ ریفاند شده ظرف مدت حداکثر ۶ هفته و پس از کسر ۵ درصد کارمزد ریفاند به قیمت روز دلار سایت به حساب من واریز می شود. ضمناً در صورتی که سایت موسسه زبان آوای ایرانیاناعلام کند که مبلغ مربوطه به کارت ارزی ریفاند نشده است، من متعهد به پذیرش اعلام موسسه زبان آوای ایرانیان بوده و حق عدم پذیرش آن را از خود سلب می نمایم.

در صورتی که پرداخت من مشمول هر گونه ریفاند شود، از زمان ثبت سفارش حداکثر مدت زمان یکسال زمان خواهم داشت تا نسبت به تعیین وضعیت ریفاند خود اقدام نمایم. در صورتی که به هر دلیلی ظرف مدت یکسال پس از ثبت سفارش اولیه، درخواست ریفاند خود را از طریق مرکز پیام در وب سایت ثبت ننمایم یا ریفاند در خواست شده را پیگیری نکنم، مسئولیت بروز هر گونه مشکل در تایید و یا بازپرداخت مبلغ ریفاند شده، بر عهده اینجانب بوده و موسسه زبان آوای ایرانیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال تایید و بازگشت مبلغ ریفاند شده نخواهد داشت.

درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد موسسه زبان آوای ایرانیان مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید، واریز ریالی توسط موسسه زبان آوای ایرانیان ظرف مدت حداکثر ۲ روز کاری پس از تایید واریز وجه توسط موسسه زبان آوای ایرانیان به انجام می رسد و من حق درخواست بازپس گرفتن این مبلغ را زودتر از این زمان، از خود سلب می نمایم.

اگر وب سایتی که خرید در آن انجام می شود از من تایید (Confirmation) ایمیلی، اس ام اسی و یا هر نوع تایید دیگری درخواست کند، یا درخواست ارائه مدارک هویتی، اقامتی یا شرکتی پرداخت کننده را نماید، مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من است. چنانچه به موجب این بند مشکل یا تاخیری در انجام سفارش من بروز نماید موسسه زبان آوای ایرانیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

استفاده از حساب بانکی دیگران برای انجام پرداخت ریالی غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در این حالت، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده من می باشد .

هزینه انجام سفارش با ارزی به جز دلار آمریکا (مثل دلار کانادا، یورو، دلار استرالیا و پوند) بر اساس نرخ تبدیل ارز در سایت هایی مثلcom در روز انجام سفارش به علاوه 4 درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی محاسبه می شود. این کارمزد 4 درصدی بین بانکی به طور کامل خارج از کنترل موسسه زبان آوای ایرانیان می­باشد و توسط بانک محاسبه و به همین میزان مبلغ بیشتری از کارت ارزی موسسه زبان آوای ایرانیان کسر می­شود. از آنجا که این کارمزد مربوط به موسسه زبان آوای ایرانیان نیست، من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.

موسسه زبان آوای ایرانیان فقط موظف به یک بار تهیه و ارسال رسید برای هر پرداخت انجام شده می­باشد. در نتیجه مسئولیت حفظ و نگهداری از فایل رسید و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از آن، به طور کامل بر عهده من می­باشد. از این رو پس از گذشت 72 ساعت از انجام سفارش، در صورتی که من در رابطه با دریافت فایل رسید پی­گیری ننمایم، این امر به منزله تایید دریافت فایل مربوطه توسط من بوده و پس از گذشت این زمان، موسسه زبان آوای ایرانیان هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با نگهداری از فایل رسید پرداخت و یا تهیه و نگهداری نسخه های پشتیبان از آن برعهده نخواهد داشت .

جدول زمانی سایت موسسه زبان آوای ایرانیان که مطابق آن این موسسه تعهد دارد سفارش پرداخت من را به انجام برساند، به شرح زیر است و بدین ترتیب حق هرگونه درخواست انجام سریعتر سفارشهایم را از خود سلب می نمایم: – شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۲۲: حداکثر5 ساعت – پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۴:۳۰: حداکثر5 ساعت – سایر زمان ها و روزهای تعطیل: تا حداکثر ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا حداکثر ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

من می دانم و می‌پذیرم که همه محاسبات و تعاملات حسابداری و مالی من با موسسه زبان آوای ایرانیان مطابق قوانین موضوعه کشور، فقط به ریال می باشد. در نتیجه من می دانم و می پذیرم که اعتبار دلاری تخصیص داده شده به من در سایت موسسه زبان آوای ایرانیان، فقط جنبه علی­الحساب و غیر قطعی دارد و صرفاً برای سادگی در فرآیند دریافت خدمات موسسه زبان آوای ایرانیان به صورت موقت و محدود و تا زمان انجام سفارش هایم، به حساب کاربری من در این سایت تخصیص داده شده است. در نتیجه در صورتی که به درخواست من و یا به هر دلیلی لازم باشد معادل ریالی مانده اعتبار دلاری حساب کاربریم، به حساب بانکی من واریز شود، مبنای محاسبه، مبلغ ریالی واریز شده توسط من می باشد و نه قیمت روز دلار. همچنین من می دانم و می پذیرم که در مواردی که میزان اعتبار دلاری من کمتر از زمان واریز ریالی توسط اینجانب باشد، مبنای محاسبه مبلغ بازپرداخت، معادل ریالی اعتبار من به قیمت دلار در زمان افزایش اعتبار در سایت می­باشد و نه قیمت دلار در زمان بازپرداخت ریال توسط موسسه زبان آوای ایرانیان. به این ترتیب حق هر گونه ادعا یا اعتراض در رابطه با اثری که ممکن است افزایش یا کاهش قیمت دلار بر روی تعاملات ریالی من با موسسه زبان آوای ایرانیان داشته باشد را از خود سلب می نمایم

من تعهد مینمایم که پیش از هر گونه اقدام خودم یا طرف مقابلم که منجر به ریفاند مبلغ پرداخت شده بابت سفارشم توسط موسسه زبان آوای ایرانیان شود، مراتب را به اطلاع موسسه زبان آوای ایرانیان برسانم تا در صورتی که مشکل یا محدودیتی در ارتباط با کارت یا اکانتی که پرداخت با آن انجام شده است وجود دارد، توسط موسسه زبان آوای ایرانیان به اطلاع بنده برسد و به این ترتیب روش مناسبی برای ریفاند تعیین و مورد استفاده قرار گیرد. در نتیجه مسئولیت هر گونه تبعات ریفاند بدون هماهنگی با موسسه زبان آوای ایرانیان توسط اینجانب، به طور کامل بر عهده من بوده و موسسه زبان آوای ایرانیان در این رابطه مسئولیتی نخواهد داشت.